درباره ما

معرفی شرکت نگین بذر طاها

شرکت نگین بذر طاها به شماره ثبت 161 با در اختیار داشتن بروزترین دستگاه های پروسس و سسگیری بذر در زمینه تولید و پروسس و بسته بندی و عرضه بذور زراعی و نیز در زمینه صادرات و واردات انواع بذور علوفه ای و برخی صیفی جات و سبزیجات در استان آذربایجان شرقی شهر ایلخچی فعالیت می نمایند
این شرکت در تولید بذور مورد نیاز کشاورزان کشور با شناسایی نیاز و کمبود های این عرصه اقدام به فراهم آوردن بذور مورد نیاز، مطابق با استاندارد های جهانی نموده و با طراحی فرایند های ساده به راحتی و کمترین هزینه، سفارشات دریافتی را بدست مشتریان در سراسر کشور می رساند و نیز انجام مشاوره در کلیه مراحل کاشت و داشت و برداشت محصول در صورت درخواست مشتری به صورت مستمر توسط کارشناسان شرکت صورت می گیرد.
محصولات شرکت نگین بذر طاها با برند های ثبت شده زیر عرضه می شود :
((نگین بذر طاها))

((نگین بذر زرین))

((نگین بذر زرین طاها)) 
فروش انواع بذر یونجه

کاری که ما انجام می دهیم

بمی (4)

راندمان بالای محصول

مهمترین نقطه قوت ما عرضه وفروش بذر های بدون سس و بذر علف میباشد که باعث راندمان بالای رشد میشود.بذر های ارائه شده به مشتریان عزیز با گذراندن انواع ازمایش های کیفی در دسترس شما قرار میگیرد.

 

محصولات با کیفیت بالا

حفظ کیفیت بذرهای با در اختیار داشتن بروزترین دستگاه های پروسس و سسگیری بذر در زمینه تولید و پروسس و بسته بندی اولویت اصلی ماست و همچنین برقراری ارتباط موثر و پشتیبانی بهینه مشتریان عزیز به منظور بالا بردن و بهبود فراید کشت و بهره وری از جمله رسالت های شرکت نگین بذر طاها میباشد.

فروش بذر شبدر
بدون از سس

عاری از بذر سس

شرکت ما با استفاده از بروزترین دستگاه های پروسس و سسگیری بذر تلاش در رضایت مشتریان و کشاورزان عزیز دارد که محصولاتی با راندمات تولیدی بالا 95% را دارا میباشد.

گواهینامه ها

تیم کاری ما

مدیر عامل نگین بذر
مدیر عامل
پشتیبانی مشتریان نگین بذر طاها 1
پشتیبانی مشتریان
تهیع و توزیع محصولات نگین بذر طاها
تهیه و توزیع
طراحی سایت
توسعه دهنده وب

مشتریان درباره ما چه می گویند

بذر یونجه خریدم واقعا خوب بود فیلم محصول رو توی تلگرام و اینستا فرستادم
سلیمان قنبری
خریدار از تهران
بذر های یونجه رقمهای رنجر و همدانی و بذر شبدر خریدم واقعا عالی بودن بدون بذر سس و علف هرز
کمال رحیمی
خریدار از کردستان
سلام.بذرها خوب بودن و مشتریهای منم راضی بودن. از طریق اینستا فیلم نهایی محصولات بذر شبدر و یونجه رو براتون فرستادم لطفا قرار بدین.با سپاس
سامان ولایتی
خریدار عمده

برای فروش با ما تماس بگیرید

مشتریان و کشاورزان عزیز برای تهیه بذر مورد نیاز خود می توانند از طریق تماس تلفنی , فروشگاه اینترنتی, پیج اینستاگرام شرکت, واتس اپ, تلگرام نسبت به ثبت سفارش و خرید بذر مورد نیاز اقدام نمایند.
جهت اطمینان خریداران محترم تسویه حساب در زمان تحویل در شهر مقصد خواهد بود.